Ekstrüzyon

PVC Profil imalatı sektörde dünyanın önde gelen firmalarından tedarik edilen “twin screw” extrüzyon hatlarıyla; kg/saat kapasitelerini karşılayacak şekilde, paralel veya konik çift burgu sisteminde, kalibre masası, çekici ve kesici ünite ile devirme sehpasından oluşan makine düzeneğiyle yapılmaktadır. Mevcut üretim gamında yer alan 20 farklı pencere sisteminin üretimi, tüm dünyaya yayılmış olan müşterilerin taleplerini karşılayabilmek için 26 üretim hattıyla gerçekleştirilmektedir. 

Farklı coğrafyalara göre değişkenlik gösteren iklim koşullarına uygun olarak geliştirilen özel formülasyonlarla; Avrupa’dan ithal ve sektörün öncü firmalarından tedarik edilmiş güncel teknoloji ve tam otomasyona sahip hammadde dozajlama, hazırlama ve dağıtım sistemiyle pazarın talepleri karşılanmaktadır. Üretilen profiller; kırılma ve güneş ışınına karşı dayanımları, parlaklık ve renk özellikleri sebebiyle mimar ve müteahhitlerin tercih sebebidir.

Çevre dostu hammaddeler kullanılarak; çevreye ve insana gösterilen duyarlılıkla birlikte yapılan teknolojik yatırımlarla, enerji verimliliği ve ergonomi ön planda tutularak kullanılarak üretim yapılmaktadır.