Profesyonellerin Görüşü

Nuvo Dragos

nuvo

Maltepe’de konumlanan Nuvo Dragos projemizin tamamlanması sürecinde ASAŞPEN markasını tercih ettik. Yaşam ve inşaat kalitesiyle çevrenin en önemli marka projesi olarak öne çıkan Nuvo Dragos’ta, deniz ve adalar manzarası ile iç içe yaşama imkânı sunuyoruz. İçerisinde her türlü sosyal ve kültürel yaşam merkezinin planlandığı, 5 bloktan oluşan projemizde 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daireler bulunuyor. Bu prestij sahibi projede, kullandığımız tüm ürünlerin üstün kalite standartlarında olması bizim için çok önemliydi. ASAŞPEN de sunduğu kalite kriterleriyle bizim için doğru ve güvenilir bir iş ortağı oldu.

Çok katlı ve standardın üstünde kat yüksekliklerine sahip projemiz için statik dayanım değerleri, rüzgar yükü ve su geçirgenliği gibi yalıtım özellikleri tercihimizde kritik önem taşıyan hususlardı. ASAŞPEN, geniş ürün yelpazesi içerisinden, iddialı teknik özelliklere sahip olması bakımından Hollanda serisini bizlere önerdi. Normalde ekstra takviye profillerle sağlanan statik ve yalıtım değerlerini, ASAŞPEN Hollanda Serisinin takviyesiz tek parça profille sağlayabiliyor olması tercihimizde etkili oldu. Bunun dışında pencerelerde kaç kilitleme olması gerektiği gibi konularda da destek oldular.

ASAŞPEN ile çalışmamızda ürünlerinin montajını da kendileri gerçekleştirdiler. Projemizde bire bir ilgi göstermeleri, ilerlemenin sağlanması için destek olmaları ve dürüst çalışma prensipleri dolayısıyla gelecekteki projelerimizde tekrar ASAŞPEN ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.